Фестиваль української культури та моди по всьому світу
Lucht Events - комерційний проект з соціальною місією.

Ми будуємо міст між світовими столицями та Україною і прокладаємо шлях українським брендам до привабливого міжнародного ринку. Деякі бренди отримують пропозиції від локальних шоурумів про подальшу довгострокову співпрацю.

Ми хочемо підсвітити наші сильні сторони і показати унікальний дизайн, смачну кухню, талановитих артистів, технології та багато іншого.

ПАРТНЕРСТВО
Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо співпрацю з активістами української діаспори в різних країнах світу. Подивіться, як проходив Фестиваль в інших країнах. Якщо ви відчуваєте в собі сили організувати щось подібне у вашій країні, то ми зі свого боку можемо вам допомогти та додати до вашого івенту українські бренди.

Наша команда має багатий досвід у організації українських фестивалів, включаючи Pop-Up store українських дизайнерів, тому ми можемо повністю взяти на себе організацію такого заходу на вашому Фестивалі.

Ми надаємо вам повну інформаційну підтримку у організації Фестивалю, оскільки маємо великий досвід у проведенні подібних заходів в інших країнах. Ми готові допомогти вам з вибором місця проведення, розробкою програми, привезенням українських брендів і багатьма іншими питаннями, що стосуються організації Фестивалю.

Ми віримо, що разом ми зможемо популяризувати українську культуру та традиції у всьому світі.
Заповніть форму нижче та ми відправимо вам умови співпраці.

Ви погоджуєтесь з Умовами приватності
Слідкуйте за нами у соц мережах